DEFINITIVE GUIDE METIN2 SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 sunucu için

Definitive Guide metin2 sunucu için

Blog Article

Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Yanılma Metin2 Sunucuya Sargılanırken Pot, 2020 senesinde oyuncuların pıtrak içinlaştıkları hataların başında geliyor. Evvele baktığımız hengâm gerçekte bu hatanın uzun bir süredir yeniden ettiğini görüyoruz.

Bu paket ile müşterek ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını izlemek midein Tıklayın

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile yan yana item satışlarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal saye ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Tek core bünyesına sahip 1 hat yürekin verilen maksimum rakamdır.

Sefer kutundaki tüm okunmuş veya okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

Tek şeyi şansa bırakmamak kucakin birleştirme fiilleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü al ve 2. karakterle loncanın başüstüneğun krallığa geç. Buna alternatif olarak yanlış krallıkta daha fazla kâin karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu birleştirme teamüllemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden tehlikesiz olursun.

Popüler gösteriş suni oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla birlikte oyuna biraşırı teceddüt ekleniyor.

ForumMetin2 Gündeş Metin2 pvp serverler haber ve reklam amaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun nezdinde öbür pvp serverler,ilede bili ve konu paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları bütün tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çhileışmaktan feyiz duyuyoruz.

İlk kurulum dahil tamamlanmak üzere size 5 ücretsiz files değmeslekikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Sessiz core yapısına ehil 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını anlamak dâhilin Tıklayın

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seyretmek muhtevain Tıklayın

Paketlerimizin üzerinde entelekt alabileceği düzenci skorları belirtilmiş olup alabileceğiniz oyuncu adetsı kullandınız RAM ve CH nicelikına nazaran değnöbetebilmektedir Nesne Market satışlarımdaki ödemeyi elbette alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page